вівторок, 7 березня 2017 р.

СПІВЧУВАЄМО. ПІШОВ З ЖИТТЯ ДИРЕКТОР ПОЛІСЬКОГО ФІЛІАЛУ УкрНДІЛГА ТАРАСЕВИЧ ОЛЕКСАНДР ВАСИЛЬОВИЧ

5 березня 2017 року пішов з життя директор Поліського філіалу УкрНДІЛГА Тарасевич Олександр Васильович.

На 57 році життя пішла з життя людини, чий вагомий особистий внесок у розробку наукових засад і системи ведення лісового господарства в умовах радіоактивного забруднення лісів та дослідження закономірностей реабілітаційних процесів у забруднених радіонуклідами лісових екосистемах Полісся важко переоцінити.

Складно знайти слова, які б змогли зменшити біль непоправної втрати – родина втратила чоловіка і батька, лісова галузь – гідного високопрофесійного науковця.

Вічна пам'ять!

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Тарасевич Олександр Васильович 23 вересня 1959 року в с. Степки Овруцького району Житомирської області.

У 1982 році закінчив лісогосподарський факультет Московського лісотехнічного інституту за спеціальністю «Лісове господарство». Після служби в армії працював інструктором Овруцького РК ЛКСМУ, лісничим Ігнатпільськоголісництва Овруцького держлісгоспу, інструктором Житомирського РК КПУ, інженером 1 категорії ДЛГО «Житомирліс», представником фірми «Алексіс Хольцхандель ГМБХ, директором ПП «Дубрава», директором представництва фірми «Commercial Planet», директором ТзОВ «Бонус–Т», менеджером 1 категорії Житомирського відділення регіонального представництва «Полісся» ДП «Укрлісконсалтинг».

Був ліквідатором наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (І категорія).

З 2001 по 2009 рр. працював за сумісництвом асистентом та старшим викладачем кафедри екології лісу та меліорації Житомирського національного агроекологічного університету.

У 2005 році Тарасевич О.В. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук на тему «Популяційні різновиди роду Betula L. та їх оцінка для використання в Поліссі України».

З червня 2012 року працював старшим науковим співробітником Поліського філіалу УкрНДІЛГА, цього ж року обійняв посаду директора філіалу.

За час роботи на станції Тарасевич О.В. зарекомендував себе цілеспрямованим, принциповим, вмілим організатором виробництва, вимогливим до себе і підлеглих працівником. Під його керівництвом успішно вирішувалися наукові та виробничі питання.


0 коммент.:

Дописати коментар