неділя, 26 березня 2017 р.

Відкрили кримінальне провадження щодо корупційних схем між посадовцями лісового та екологічного управлінь Волині

За результатами перевірки депутатського запиту першого заступника голови Волинської обласної ради, свободівця Олександра Пирожика, щодо можливих корупційних схем між посадовими особами Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства і Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації, Управління захисту економіки у Волинській області ДЗЕ Національної поліції України відкрило кримінальне провадження.

Про це інформує прес-служба Волинської обласної організації ВО «Свобода».

Як зазначається у відповіді, що надійшла свободівцю з Департаменту захисту економіки НП України, за результатами перевірки запиту слідчим відділом Луцького ВП ГУНП України у Волинській області розпочате та проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні, внесеному до ЄРДР за № 12017030010001115, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 358 КК України. Зміст цієї статті ККУ – «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».

«Сьогодні, 24 березня, на одному з волинських Інтернет-ресурсів одіозний начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко вкотре намагається видати з себе «білого та пухнастого». Але недаремно кажуть: «Скільки вовка не годуй, все-одно в ліс дивиться». Перефразовуючи, скажу: скільки Кватирка не відбілюй, а кримінального стилю та методів роботи від нього не віднімеш. Бо це – не прикра випадковість і не чергове співпадіння, це – система», – прокоментував дії Олександра Кватирка перший заступник голови Волинської обласної ради.

«До речі, на той же депутатський запит, адресований також голові Волинської ОДА Володимиру Гунчику, «губернатор Волині», покриваючи посадовців лісового та екологічного відомств, надіслав відповідь, нібито в цих оборудках усе добре і все правомірно. Тим часом з листа УЗЕ Нацполіції вбачається зовсім інший зміст, аніж пише у своїй відповіді пан Гунчик. Може, досить?!» – задає риторичне запитання керівнику виконавчої гілки влади на Волині свободівець Олександр Пирожик.Березень 26, 2017

0 коммент.:

Дописати коментар