середа, 22 березня 2017 р.

Держлісагентство підписало меморандум з Лісовою службою Республіки Словенія


Т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христина Юшкевич підписала меморандум про співпрацю у галузі лісового господарства з директором Лісової служби Словенії Дамяном Ораземом сьогодні, 22 березня. Під час підписання була присутня Посол Республіки Словенії в Україні Наташа Прах.

«Відтепер ми з нашими словенськими колегами будемо співпрацювати щодо удосконалення ведення лісового господарства», - зазначила Христина Юшкевич.

Вона повідомила, що меморандум також передбачає співпрацю стосовно охорони та захисту лісів, лісової генетики, досліджень ґрунтів та екології; впровадження наближеного до природи лісівництва, збереження біорізноманіття лісів.

«Зменшення впливу змін клімату та адаптації до його змін у лісовому секторі, у тому числі заходів щодо попередження стихійних лих; впровадження ефективних та екологобезбечних технологій для лісоуправління та підвищення кваліфікації лісівників; підвищення екологічної обізнаності суспільства, освіти та розвитку екологічної культури населення щодо питань збалансованого лісоуправління – все це передбачає підписаний Меморандум», - розповіла т.в.о. Голови Держлісагентства.

Також під час зустрічі керівники лісових відомств обговорили шляхи реформування лісового господарства України.

«Наші словенські колеги повністю підтримують те, що реформа має бути комплексною і правила ведення господарства мають бути єдиними для всіх лісокористувачів», - додала Христина Юшкевич.


22.03.2017 | 12:53
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

0 коммент.:

Дописати коментар