неділя, 19 березня 2017 р.

Жителі Херсонщини масово вийшли на акцію з посадки лісу. ФОТОХЕРСОН-КИЇВ. 19 березня. УНН. Жителі Херсонщини провели соціальну акцію з відродження лісу. У Олешківському районі декілька сотень людей саджали молодий ліс, передає кореспондент УНН.

Акція відбувається четвертий рік поспіль.

Після інструктажу співробітників лісництва люди почали садити новий ліс.

У планах організаторів акції посадити близько 40 тисяч сіянців кримської сосни на площі 30 гектарів на місці масштабної пожежі 2007 року.

“Для мене — це історія. Мої батьки також садили ліс, коли тут ще була пустеля. Моєму батьку 80, і він це памятає. Ліс — це і легені планети і можливість дихати свіжим повітрям, тому для нас важлива ця акція ” — розповіла кореспонденту УНН жителька м.Олешки Ольга Склезь.

Нагадаємо, у національних природних парках “Синевир”, “Карпатський” та “Сколівські Бескиди” будуть висаджені 20 тисяч саджанців дерев на частково знеліснених ділянках карпатських парків.


На Херсонщине высадили саженцы сосны
На Херсонщне сегодня неравнодушные люди высадили саженцы сосны в Олешковском (Цюрупинском) лесу.


Об этом на своей странице в фейсбук написал председатель Олешковского районного совета.


Источник: kherson.life

http://golapristan.com/khersonnews/47299-na-hersonschine-vysadili-sazhency-sosny.html
На Херсонщине провели акцию по посадке молодого леса

ХЕРСОН И ОБЛАСТЬ 19 марта 2017, 16:43 51Жители Херсонской области провели акцию по возрождению леса. Сегодня, девятнадцатого марта, несколько сотен людей высаживали молодой лес в Олешковском районе.

По словам организаторов, планируют высадить около 40 тыс. саженцев крымской сосны на площади 30-ти гектаров. Напомним, что подобная акция проходит с успехом четвертый год подряд.

0 коммент.:

Дописати коментар