вівторок, 14 березня 2017 р.

Хмельницька область: перевірка стану пожежної безпеки в лісах та охорона диких гусей і качок

З метою попередження виникнення пожеж в екосистемах, працівники Головного управління ДСНС у Хмельницькій області спільно з фахівцями лісового господарства продовжують цілеспрямовану роботу щодо запобігання пожежам в екосистемах. Зокрема, 14 березня було проведено рейдові перевірки стану пожежної безпеки в лісовому масиві «Урочище Бабина гора» поблизу м. Ізяслав та присадибних ділянок місцевих жителів щодо недопущення спалювання сухої трави на відкритих територіях.

У ході профілактичної роботи фахівці Служби порятунку «101» спілкувалися з громадянами, які перебували на відпочинку у лісі, про недопущення пожеж в екосистемах. Людей попередили про те, що порушення правил безпеки під час розведення багаття чи палінні може призвести до виникнення лісової пожежі, а у вітряну погоду загоряння може набрати значних розмірів. Під час роз’яснювально-профілактичних бесід рятувальники розповсюдили серед людей листівки та пам’ятки попереджувального характеру з переліком основних правил безпечного відпочинку.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області
Опубліковано: 14.03.2017, 18:30

На Хмельниччині посилено охоронятимуть диких гусей і качок та місця їх гніздувань


Христина Юшкевич доручила забезпечити посилене рейдове патрулювання державного мисливського фонду

Сьогодні, 19:37На Хмельниччині посилено охоронятимуть державний мисливський фонд - передає Depo.Хмельницький з посиланням на "Ліси Хмельниччини".

Організацію та патрулювання таких зон т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів Христина Юшкевич доручила начальникам обласним управлінь лісового та мисливського господарства.

Особливу увагу приділятимуть незаконному добуванню диких гусей і качок, а також дбатимуть за місцями їх гніздуваннь.

За словами Христини Юшкевич патрулювання та охорона має бути у співпраці з органами Національної поліції, користувачами мисливських угідь, органами місцевого самоврядування із залученням природоохоронних громадських організацій та засобів масової інформації.

"Саме зараз під час весняної міграції диких перелітних птахів спостерігається збільшення випадків браконьєрства", – додала Христина Юшкевич.

0 коммент.:

Дописати коментар