неділя, 26 березня 2017 р.

Тони сміття в лісах і на захищених теренах

Щороку під час весняного прибирання ґміни збирають по кілька десятків тон сміття, викинутого вздовж доріг


Урочище РозлоґіFoto: Mariusz Pilis / grodzisksportnews.pl

У лісах і навіть на теренах, охоплених захистом, лежать тони сміття. Наприклад, так є в Урочищі Розлоґі неподалік Ґродзіска Мазовєцького. Це європейське місце, куди мігрують дикі птахи, зокрема чорні лелеки, сивки звичайні та журавлі. Сміття особливо добре видно із закінченням зими, коли зникає сніг, а любителі природи починають навідуватися до малодоступних місць.

Так, власне, й було у випадку Урочища Розлоґі, де було виявлено сміттєзвалище зі звичайним побутовим сміттям а також із відходами фірми, що займається ремонтом електромереж. У цьому випадку вдалося знайти винного, проте, інші дуже часто залишаються безкарними.

У боротьбу з особами, що таким чином підкидають сміття, включаються любителі природи, що добровільно патрулюють такі терени і намовляють місцевих мешканців реагувати на кожен такий випадок.

Щороку під час весняного прибирання ґміни збирають по кілька десятків тон сміття, викинутого вздовж доріг, у лісах та на закинутих теренах. Пересічна ґміна витрачає на це від кількох до кільканадцяти мільйонів злотих.

IAR/А.М.
26.03.2017 19:44

0 коммент.:

Дописати коментар