пʼятниця, 17 березня 2017 р.

Керівник Тернопільського обласного управління лісового господарства Ігор Попадинець після дев’яти місяців перебування на лікарняному повернувся на своє робоче місце

Незважаючи на численні публікації, Закон про очищення влади, скарги та заяви громадськості звільнення чиновника так і не відбулося.

Хоча ще у вересні минулого року заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Віталій Атаманчук у прямому ефірі програми журналістських розслідувань «Народний контроль» телеканалу ZIK проанонсував звільнення Попадинця одразу після видужання

Після кількох днів керування, до чиновника навідалися громадські активісти. «До вас назбиралося дуже багато питань, – зауважив у розмові з Попадинцем представник ГО «Наш рідний Тернопіль» Олексій Теслюк. – Зокрема, дев’ятимісячне перебування на лікарняному, початок якого співпав із виходом програми-розслідування на телебаченні. Зважаючи на ваш вік та стан здоров’я, ми поки-що не допустимо, щоб хтось з нас опускався до рівня «сміттєвої» люстрації. Це найрадикальніший метод пригадати вам співпрацю із переднім режимом Януковича-Хоптяна. Та нагадаємо ще раз вам – влада має очиститися!».

Пан Попадинець знову нагадав активістам про свій передпенсійний вік та, на його думку, заслуги перед лісовою галуззю Тернопілля. Всі звинувачення у налагодженні тіньових схем, будівництво будинку Хоптяну, погодження відведення земельної ділянки Ігорю Гуді у природному парку «Загребелля», вирубку древнього лісу у Підгородньому тощо він відкинув, як необгунтовані.

«Це тільки попереджувальна акція, – зауважив представник громадської організації «Екологічний та природоохоронний контроль» Тарас Дудар. – Ніхто не забув вимогу Майдану про очищення влади. І те, що на керівних посадах мають бути незаплямовані керівник – безумовний факт. У лісовій галузі збереглися тіньові схеми та корупція. Тому факт нещодавня ДТП за участю керівника Кременецького лісгоспу. Поки відомо найголовніше – він був на підпитку та за кермом дуже дорогої автівки. Зараз цей горе-директор відповідальність за вбивство дітей хоче перекласти на свою дружину. Ми вимагаємо налагодження прозорих механізмів діяльності лісових господарств області. Вимагаємо створення при головному управлінні та всіх лісгоспах громадських органів контролю».

РАНІШЕ
Головного лісівника Тернопільщини звільнять щойно вийде з лікарняного, – Держагентство лісресурсу

0 коммент.:

Дописати коментар