пʼятниця, 17 березня 2017 р.

Цей корисний і смачний напій п’ють американці, англійці, німці, чехи, поляки, румуни, австрійці, голландці, французи хоча виготовлений він в Україні


Керівництво невеликого підприємства не Буковині на початках і не мріяло, що їхня продукція матиме такий попит. Та згодом їм вдалося отримати престижні нагороди, а ще сертифікати, які підтверджують, що продукція відповідає всім європейським стандартам.

Василь Сметанюк, лісничий Банилівського лісництва: « Це тепер збирається у ці целофанові мішечки, вони всі зроблені з органічної речовини. Вони закриваються, туди не потрапляє ні мухи, нічого. Ось отака береза все залежить від того, де вона знаходиться. Якщо вона знаходиться на опушці ліса – вона може дати за одну сутку до 10 і більше літрів соку».

Лісничий Банилівського лісництва показує нам як збирається березовий сік. Заготівельний період триває всього 2-3 тижні з початку першої весняної відлиги і до розпускання бруньок на березах. Чим більше променів сонця потрапляє на березу, тим солодшим він буде. Щоб сік був максимально корисним обирають місця з чистим ґрунтом, як ось тут у Банилові-Підгірному.
Василь Сметанюк, лісничий Банилівського лісництва: «При замірах, що дозволяється 30 мікрорентген, у нас всього-на-всього 5. Були в нас представники з Євросоюзу, були з Америки, були з Німеччини – їм в нас сподобалось. У нас, дійсно, органічна територія. У нас немає тут ні великих заводів, ні доріг, ні сміттєзвалищ, ви бачите, чиста Буковина».

Та перш, ніж ви зможете придбати березовий сік у магазині – живу воду, а саме так її називають у народній медицині, привозять сюди. Тут на підприємстві, що у Глибоцькому районі, на Буковині існує спеціальна методика, щоб під час термообробки він максимально зберіг свої корисні властивості. Саме, щоб тонізуючий напій був корисним і містив тільки ті складові, які вказані на етикетці, тут працює одразу 2-і лабораторії. 

Анна Савюк, лаборант ТОВ «Лілак» : «Ми зробили титровану кислоту і так як у нас вийшло, що по нормі титрована кислота є, ми перевіряємо кожну партію, і так, як ми побачили. Що у нам по показниках у нас все добре, ми типу запускаємо це на виробництво».

Сік березовий без цукру, сік березовий з настоєм кропиви, сік березовий «лагідний» з фруктозою, сік березовий з настоєм шипшини дієтичний, сік березовий настояний на м’яті дієтичний, сік березовий настояний на лимоні дієтичний – таке різноманіття березового соку виготовляється тут. І все для того, щоб продукція мала попит. Наразі левова частина виробництва автоматизована, та так було не завжди.

Андрій Куш, директор з виробництва ТОВ «Лілак» : «Не все було автоматизовано, до цього йшли за довгі роки. І зараз ми вийшли на цей етап, який у нас є. Це 12-14 тонн в день. у зміну робочу. А починалось з 3 тонн».

Невеликому підприємству, де працює 70 працівників, вділося потрапити списку до 100 кращих товарів України. Це один з прикладів успішного українського виробництва. І не тому, що є численні нагороди, найперший доказ - попит на продукцію. До прикладу, ось цей сік невдовзі питимуть жителі Англії. Окрім того, корисний напій звідси експортують у Америку, Німеччину, Румунію, Голландію,Чехію, Австрію, Францію, Чехію та Польщу. Численні перевірки, нелегка праця, величезне бажання працівників – стояли за цим.

Ольга Боднар, технолог ТОВ «Лілак» : «Щоб отримати сертифікат наше виробництво пройшло дуже велику перевірку. Тобто весь персонал, всі лінії, все обладнання було перевірено Міжнародною сертифікаційною системою. Люди навчені. Щороку проводиться навчання з персоналу. Навіть, якщо людина проробила більше 10 років».

Цей сертифікат підтверджує, що березовий сік, виготовлений на Буковині, відповідає усім європейським вимогам. А цей - що продукція органічна, тобто екологічно чиста. Невеликому підприємству вдалося довести, що українська продукція є конкурентоспроможною. І ті, хто зміг це зробити, сподіваються, що успішних підприємств на Україні з року в рік більшатиме.


Четвер, 16 березня 2017, 21:20
http://mtrk.com.ua/news/30458-tsey-korysnyy-i-smachnyy-napiy-pyut-amerykantsi-anhliytsi-nimtsi-chekhy-polyaky-rumuny-avstriytsi-hollandtsi-frantsuzy-khocha-vyhotovlenyy-vin-v-ukrayini.html

0 коммент.:

Дописати коментар