неділя, 16 квітня 2017 р.

Кіровоградщина поповнилась 110 га нових лісівКРОПИВНИЦЬКИЙ. 15 квітня. УНН-Центр. На Кіровоградщині завершується весняна лісокультурна кампанія, під час якої створено 560 га лісових насаджень, з них 110 гектарів — нові ліси. Про це УНН-Центр повідомили у Кіровоградській обласній раді.

Під час головної події акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”, яка відбулась на території Чорноліського лісгоспу 13 квітня, разом садили ліс близько 200 юних і дорослих шанувальників лісу. Це учні восьми шкільних лісництв Знам’янщини, представники молодіжного парламенту Кіровоградщини та молодіжної ради заводу “Гідросила”, Українського товариства мисливців і рибалок, органів влади, депутати обласної ради, працівники засобів масової інформації.

“Акція має велике значення для степової Кіровоградщини. За всі роки її проведення з участю 22 тисяч волонтерів, які переймаються долею рідної землі, зелені простори краю примножилися 710 гектарами лісів”, — відзначила начальник облуправління лісового та мисливського господарства Наталія Ревенко.

Учасники акції придбали вирощені у лісогосподарських підприємствах саджанці декоративних рослин для озеленення власних подвір’їв. На знак подяки за допомогу учні отримали від лісівників посадковий матеріал для озеленення навчальних закладів, а також солодкі подарунки.

0 коммент.:

Дописати коментар