субота, 1 квітня 2017 р.

Упродовж доби на Херсонщині вонеборці ліквідували 17 пожежі і загорянь у екосистемах

31 березня на території області зафіксовано 13 випадків горіння очерету, сухої трави і сміття на відкритих територіях. До ліквідації пожеж та загорянь залучалися пожежно-рятувальні підрозділи Олешківського, Корабельного, Чаплинського, Скадовського, Бериславського районів і м. Нова Каховка. Загалом до ліквідації цих надзвичайних подій на площі понад 8 га. Від ДСНС були задіяні 59 чоловік особового складу і 21 одиниця техніки.

Цього ж дня сталося 4 загоряння у лісовому фонді області. О 07:15 – у лісовому фонді ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА», об 11:40 – у Великокопанівському лісництві, о 15:53 – Олешківське лісництво, о 20:29 – у Качкарівському лісництві Великоолександрівського лісомисливського господарства. В усіх випадках це були низові пожежі і не допущено переходу пожеж у верхові.ГУ ДСНС України у Херсонській області
Опубліковано: 01.04.2017, 11:50 
http://www.golos.com.ua/news/51679

Спасатели Херсонской области продолжают ликвидацию лесных пожаров


Вчера, тридцать первого марта, на территории Херсонщины произошло четыре возгорания в лесном фонде области.

Об этом сообщают сотрудники ГУ ГСЧСУ в Херсонской области.

По словам спасателей, огонь охватил территории Олешковского, Качкаровского и Великокопанского лесничеств. Они также отметили, что во все пожары были низовыми. Спасатели не допустили перехода пожара в верховой.

0 коммент.:

Дописати коментар