неділя, 9 квітня 2017 р.

У Чорнобильській зоні відчуження в 2017 році висадять понад 1,5 млн дерев

Не сміттям єдинимЯк повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів під час весняно-осінніх лісокультурних кампаній в зоні відчуження заплановано відтворити ліс на площі 400 гамайже на половині з яких (197 га) протягом усього періоду буде висаджено понад 1,5 млн сіянців.

На іншій половині (203 га) розпочато планові роботи по сприянню відновлення лісу природним шляхом. В основному будуть висаджувати сосну звичайну, що становитиме понад 70% загальної кількості дерев, але будуть і інші породи, зокрема дуб, береза.Джерело: День
Фото: Мінекології України

В зоні відчуження вже всіяно саджанцями 70 гектарів

Тим часом як сповістили в Міністерстві екології та природних ресурсів України, на території зони відчуження у період із весни до осені цього року буде висаджено понад півтора мільйона саджанців лісу. Йдеться про території площею 197 гектарів.

Тим часом на іншій частину територій, яка є більшою від вказаної на 4 гектари розпочато планові роботи по сприянню відновлення лісу природним шляхом .Як кажуть працівники, які займаються лісо-господарськими роботами, сприятлива погода в березні дозволила розпочати все раніше, аніж планувалося.

http://pravdatyt.com/news/40094-zonu-v-dchuzhennja-vs-yut-sadzhancjami-sosen.html


0 коммент.:

Дописати коментар