субота, 15 квітня 2017 р.

З початку року на Дніпропетровщині зафіксували понад 30 лісових пожеж

ДНІПРО. 15 квітня. УНН-Центр
. З початку року в лісах Дніпропетровської області спалахнуло понад 30 пожеж — вогонь охопив майже 8 гектарів. Зараз спецкомісія при облдержадміністрації перевіряє готовність лісгоспів до пожеж, повідомили в управлінні цивільного захисту Дніпропетровської ОДА, передає УНН-Центр.

“В лісах Дніпропетровщини побільшало пожеж. З початку року сталося понад 30 загорянь, 18 з них — за останній тиждень. Найчастіше лихо спричиняють мешканці області: палять стерню або не затушують вогнище після відпочинку на природі”, — розповіли в управлінні.

Зараз спецкомісія при Дніпропетровській ОДА перевіряє готовність лісгоспів Дніпропетровщини до пожеж. Фахівці вже промоніторили ситуацію в Кам’янському, Новомосковському, Павлоградському лісгоспах. Грубих порушень інспекція поки що не виявила, однак перевірки тривають.

Цього року лісові пожежі зафіксовані в Дніпровському, Новомосковському, Криворізькому, Верхньодніпровському, Васильківському, Павлоградському районах. На щастя, рятувальникам вдалося швидко загасити вогонь.


0 коммент.:

Дописати коментар