пʼятниця, 21 квітня 2017 р.

За добу посадили 50 мільйонів дерев


Жителі Індії побили рекорд за кількістю висаджених дерев. За 24 години у штаті Уттар-Прадеш створили новий ліс, щоб захиститися від кліматичних змін в світі. Це сталося рік тому напередодні Всесвітнього дня посадки дерев 21 квітня."Світ нарешті зрозумів, що необхідно докладати зусиль, щоб знизити рівень забруднення навколишнього середовища", - сказав головний міністр штату Уттар-Прадеш Акхілеш Ядав.

Волонтери, які взяли участь у акції зазначили, що в Індії розташовані 13 із 20 найбільш забруднених міст світу. Кількість висаджених дерев побила світовий рекорд та потрапила до Книги рекордів Гіннеса. До того рекордна кількість висадки дерев була зафіксована у Пакистані у 2013 році. Однак цифра була у сотні разів меншою - було посаджено 860 тисяч дерев.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Висадили 30 тисяч підсніжників

У квітні 2017 року жителі Індії побили новий рекорд - по кількості обіймів з деревами. 4620 людей прийшли до ботанічного саду Jawaharlal Nehru у південному штаті Керала, щоб охопити руками стовбур щонайменше на хвилину. Цю подію організували телеканал Asianet News Network Pvt. Ltd. та дослідницький інститут Jawaharlal Nehru. Прийшли відомі в країні люди, студенти та родини з дітьми.


Науковці Міжнародної ради ботанічних садів з охорони рослин визначили, що у світі існує 60 тисяч видів дерев. Вони створили цей список, щоб визначити, яким деревам необхідна негайна допомога, аби запобігти їх вимиранню.


Автор: Оксана Тупальська

0 коммент.:

Дописати коментар