понеділок, 24 квітня 2017 р.

Анатолію Бондарю - 60! Вітаємо

Вітаємо Анатолія Омеляновича Бондаря зі славним ювілеєм!

22 квітня славний 60-річний ювілей зустрічає Анатолій Омелянович Бондар, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства, заслужений лісівник України, відмінник лісового господарства України, доктор сільськогосподарських наук, професор, кавалер ордена «За заслуги» III ступеня.Народився ювіляр в с. Губник Гайсинського району Вінницької області. Після закінчення Української сільськогосподарської академії розпочав свою трудову діяльність у 1979 р. на посаді майстра лісу Якушинецького лісництва Вінницького лісгоспу. У лісовому господарстві пройшов усі щаблі: у 1980 – 1985 р.р. – помічник лісничого Прибузького лісництва, лісничий Якушинецького лісництва Вінницького лісгоспу. З 1985 р. до 1991 р. – директор Іллінецького держлісгоспу.

В 33 роки, маючи за спиною 11 років плідної роботи в лісовому господарстві, Анатолій Омелянович став начальником обласного управління лісового господарства. З 1991 року, з невеликою перервою в 2005 – 2007 рр. на роботу в Держлісагентстві України, А.О. Бондар – беззмінний лідер вінницьких лісівників.

Анатолій Омелянович – відомий в Україні, талановитий організатора лісогосподарського виробництва. Розуміється у всіх тонкощах роботи кожного виробничого підрозділу, кожної людини. Не з розповідей і книжок знає всі технологічні процеси, бо сам в чоботях і з мечем Колесова створював нові ліси. Завжди вчився у тих, хто більше знав, умів, з вдячністю засвоїв мудру науку життя старших товаришів.

Його життєве кредо: постійно пізнавай світ, постійно удосконалюйся, залишай після себе добрий слід на землі!

А.О. Бондар, перший керівник півторатисячного трудового колективу лісівників Вінниччини, у повсякденній роботі керується золотим правилом: зрозумій людину, захисти, підтримай її, постійно думаючи про робоче місце, про заробіток кожного працівника, про створення належних умов для роботи і життя.

Тому дружньому колективу вінницьких лісівників все під силу: і технічне переоснащення підприємств, і створення сотень тисяч гектарів нових лісів, і серйозна наукова робота, введення в практичне лісівництво новітніх методів створення високопродуктивних лісів, які майбутні покоління достойно оцінять через 100-120 років

В якій ще сфері діяльності йде таке довгострокове прогнозування? Якщо сьогодні державою поставлено завдання довести лісистість Вінниччини до 15%, то воно буде виконано, не дивлячись на труднощі, негаразди, фінансові кризи. Адже Анатолій Омелянович твердо переконаний, що створення лісів – це не просто заліснення певної території, це турбота про зелені легені держави, здоров’я й життя українців, збереження природи, клімат на землі, урожайність сільськогосподарських культур...

А.О. Бондаря вистачає на все і на всіх. Він все кругом бачить, знає, у все втручається, все контролює. Створив на Вінниччині потужну команду однодумців, лісівників-професіоналів. Від себе, від колег, від підлеглих вимагає високої культури виробництва на кожному робочому місці. Колектив звик до такого порядку, до чіткої дисципліни. Лісівники як-небудь не вміють і не можуть працювати!

Лісівників Вінниччини поважають в Україні, поважають нашого Анатолія Омеляновича. Сюди їдуть вивчати досвід вітчизняні науковці і практики-лісівники, зарубіжні делегації. Вінниччина завжди була і є регіоном передового досвіду вирощування лісових культур дуба.

Бондар А.О. – керівник-господарник, керівник-науковець, автор понад 60 наукових праць, в т. ч. 7 монографій. Розробив теоретичні основи й методи створення та вирощування високопродуктивних штучних дубових насаджень з участю інтродукованих і аборигенних лісових порід в умовах центральної частини України.

Тісна співпраця з науковцями, дотримання всіх вимог при створенні нових лісів дають свої позитивні результати: Вінниччина вкривається високоякісними породами дерев. Так по краплині щоденно вершиться загальний здобуток.

Анатолій Омелянович вивчає досвід ведення лісового господарства в багатьох європейських країнах. Все найкраще, передове привозить до Вінниці. Зараз і Європі є чому повчитися у лісівників Вінниччини. Тут живуть і працюють дбайливі господарі. А.О. Бондар переконаний, що просто потрібно самих себе поважати, думати перспективно, чужому навчатись і свого не цуратись.

Ніби в калейдоскопі пролітають дні, насичені турботами. І в центрі цього шаленого виробничого виру стоїть А.О. Бондар. Він – джерело нестримної енергії. Цей досвід, цю енергію, силу, вміння, можливості дали йому батьки Омелян Іванович і Віра Юхимівна, Бог, держава. І використовуються вони на користь людям. Йому, людині слова і діла, є чим гордитися: тисячами гектарів новостворених лісів! Це вже є вагомим слідом на землі!

Шановний Анатолію Омеляновичу! Лісівники Вінниччини щиро вдячні Вам за відданість його величності Лісу, за високий професіоналізм! Нехай Всевишній дає Вам здоров’я, довголіття, наснагу і далі невтомно трудитися на благо рідної України, на благо людей! Нехай ангел-охоронець оберігає Ваших батьків, Вашу велику і дружню сім’ю, міцну родину. Нехай звичайним людським щастям наповнюється кожен прожитий Вами день.

Зі святом Вас, з Днем народження, зі славним ювілеєм!

З повагою трудові колективи обласного управління лісового та мисливського господарства, держпідприємств лісового господарства області, ДП «Вінницяліссервіс»

2017-04-24

0 коммент.:

Дописати коментар