неділя, 23 квітня 2017 р.

Хмельницька область: лісівники провели рейд щодо запобігання пожежам в екосистемах

Останнім часом люди масово стали проводити свій відпочинок у лісових масивах. Під час проведення дозвілля в лісі громадяни часто нехтують елементарними правилами пожежної безпеки, розводять багаття в непристосованих для цього місцях, що може призвести до виникнення пожеж.

Так, 22 квітня прцівники державної лісової охорони Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства спільно з рятувальники 21 державної пожежно-рятувальної частини та представниками поліції провели патрулювання на території лісових масивів Шепетівського району Хмельницької області щодо дотримання правил безпечної поведінки у лісі.

Під час заходу лісівники, представники Нацполіції, працівники ДСНС перевірили наявність мінералізованих смуг та шлагбаумів на в`їзді до лісосмуг, а також інші місця вірогідного відпочинку людей.

З громадянами, які перебували в лісі, рейдова група провела інформативні бесіди щодо правил поведінки в лісах, а також нагадала порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Кожному відпочивальнику було вручено пам’ятки та листівки застережливого характеру.

ГУ ДСНС України у Хмельницькій області

Опубліковано: 23.04.2017, 09:49


0 коммент.:

Дописати коментар