середа, 5 квітня 2017 р.

В Луцьку малеча переодяглася у звірят і вчилася гасити пожежу (фото)Глядачі довідалися, що вогонь не тільки здатний послужити добру службу людству, а й накоїти чималого лиха у випадку неправильного з ним поводження

Сьогодні, 5 квітня, співробітники Управління ДСНС України у Волинській області завітали на виховну годину до малят луцького дитсадка № 23 «Дубочок».

Також малюки декламували вірші на протипожежну тематику, а потім в ігровій формі продемонстрували, як потрібно гасити пожежу й викликати пожежно-рятувальні підрозділи.

Педагоги разом з дошкільнятами підготували для гостей виставу на протипожежну тематику. Учасники вистави, маленькі звірята цікавилися в мешканців лісу, ким може бути вогонь – другом чи ворогом. Глядачі довідалися, що вогонь не тільки здатний послужити добру службу людству, а й накоїти чималого лиха у випадку неправильного з ним поводження.

Висновки з побаченого діти робили самі. Також малюки декламували вірші на протипожежну тематику, а потім в ігровій формі продемонстрували, як потрібно гасити пожежу й викликати пожежно-рятувальні підрозділи.

Співробітники ДСНС розповіли дошкільнятам про основні функції пожежно-рятувальної служби, нагадали про найбільш типові небезпеки, характерні для весняного періоду та закликали бути обережними. На завершення виховної години рятувальники вручили малюкам календарики із символікою ДСНС та листівки з правил безпеки життєдіяльності.

05 квітня 2017, 18:45
http://volyn.com.ua/news/73113-v-lucku-malecha-pereodyaglasya-u-zviryat-i-vchilasya-gasiti-pojeju-foto.html

0 коммент.:

Дописати коментар