пʼятниця, 14 квітня 2017 р.

На Житомирщині журналістам продемонстрували, як правильно розпалювати вогнище в лісі


Як безпечно розпалити вогнище у лісі, продемонстрували представникам засобів масової інформації житомирські лісівники та рятувальники та висловили прохання, аби ті розповіли про це на сторінках своїх видань та озвучили в ефірі.

«Лісову пожежу простіше попередити, аніж загасити, тому звертаємося з проханням до усіх відвідувачів лісу, щоб розводили багаття лише у спеціально відведених місцях – їх у лісових масивах області достатньо. Але якщо все ж виникла необхідність розпалити вогонь поза такими зонами – неухильно дотримуйтесь обов’язкових правил розведення багаття у лісі», - повідомив перший заступник начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Ільїн.

Він розповів, що, обираючи місце для вогнища, насамперед треба прослідкувати, щоб над ним не було гілок дерев, які зможуть зайнятися. На землі, де має бути багаття необхідно зняти лісову підстилку до грунту, який не загориться. Місце розведення вогню - обов’язково обкопати.

«Якщо збираєтеся розпалювати вогнище, - додав заступник начальника управління з реагування на надзвичайні ситуації УДСНС в Житомирській області Олег Держанівський, - потурбуйтеся про те, щоб мати при собі засоби гасіння. Це може бути вогнегасник, який є в кожному автомобілі, або ж звичайна пластикова пляшка з водою. Якщо з збираєтеся залишити місце відпочинку – обов’язково залийте вогонь водою чи засипте землею. Бо навіть невеличкі жаринки від пориву вітру можуть спричинити виникнення великої пожежі».

За інформацією прес-служби Житомирського ОУЛМГ

14.04.2017

0 коммент.:

Дописати коментар