субота, 1 квітня 2017 р.

Ківерчан оштрафують за викидання сміття у лісіПрацівникам Державної лісової охорони державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство» вдалося затримати чоловіків, які привезли до лісу сміття, повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Пригода трапилася у Ківерцівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ». Майстер лісу лісництва Сергій Назарчук прибув на місце якраз тоді, коли чоловіки починали розвантажувати підводу, наповнену побутовими відходами.

Варто зазначити, що це – територія природно-заповідного фонду, що практично в зоні Ківерець. Приблизно за кілометр звідти – санкціоноване сміттєзвалище. Проте чоловіки, очевидно, полінувалися їхати далі. На місце викликали поліцію. Тепер лісопорушникам доведеться відповідати за скоєне. Варто зазначити, що ст. 73 КУпАП передбачає за засмічення лісів відходами штраф: для громадян – 425-850 гривень, для посадовців 850-1700 гривень.

Крім того, сміття чоловікам таки довелося відвезти на санкціоноване сміттєзвалище.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, за забруднення лісів штраф збільшився із 5-10 до 25-50 неоподаткованих мінімумів на початку 2017 року.

Сьогодні 23:11

0 коммент.:

Дописати коментар