неділя, 9 квітня 2017 р.

Рівненські лісництва крім лісу вирощують ще й декоративні рослини


Нові технології у вирощуванні лісової розсади застосували цього року на Сарненщині. У лісовому розпліднику костянтинівського лісництва закупили понад 7 сотень спеціальних касет для вирощування саджанців сосни звичайної із закритою кореневою системою.

Такі технології дозволять зекономити лісівникам до 4 тисяч саджанців з гектару. А це і кошти і праця і час.

Втім у Костянтинівському розпліднику дбають не лише про ліс. Тут чи не найбільша колекція саджанців декоративних рослин, дерев та кущів. На п’яти гектарах у теплицях та просто під небом ростуть та розмножуються майбутні зелені прикраси для приватних господарств та не тільки.

Як вирощувати та висаджувати декоративні рослини Іван Корінець знає не на словах. Він вже декілька десятків років присвятив своє життя лісовому господарству. Тому знає, чому скрізь по селах та містах найгарніше виглядають території біля церков та лісництв. Саме порядок та культура висадки декоративних рослин приваблюють і сьогодні багатьох людей, які теж прагнуть зробити красу поблизу своїх осель, використовуючи декоративні рослини.

У розпліднику кажуть, саме зараз декоративні дерева та кущі у великому попиті. Українці готуються до Пасхи та наводять лад біля власних осель. Втім звертаються до всіх з проханням пам’ятати, що зелена краса чи біля будинків чи просто у лісі потребує відповідальності людей. І берегти її треба всім разом.


http://ritm.tv/archives/65983/video-novini/lisnitstva-viroshhuyut-dekorativni/

0 коммент.:

Дописати коментар