четвер, 20 квітня 2017 р.

Рятувальникам вручили нову техніку і сертифікати на службове житлоУрочистий захід, в якому взяли участь керівник області Юлія Світлична та голова ДСНС Микола Чечоткін, відбулося на базі 18-ї Державної пожарноспасательной частини.
kharkivoda.gov.ua Сертифікати на житло отримали вісім бійців Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Відкриваючи захід, Юлія Світлична подякувала рятувальників від громади Харківщини за відданість своїй роботі.

«Життя загартовує вас і вогнем і водою. В Балаклії, коли трапилася надзвичайна ситуація, можливість у найкоротші терміни мобілізувати сили, в тому числі і служби з надзвичайних ситуацій, дозволила нам мінімізувати втрати. Я вдячна за ваш професіоналізм, який щодня демонструєте у своїй роботі, - звернулася до бійцям ДСНС Світлична Юлія. - Мені приємно приєднатися до сьогоднішньої події. Безумовно, воно є результатом реформування як ДСНС, так і всіх сфер господарської діяльності країни в цілому».

Також Юлія Світлична та Микола Чечоткін вручили сертифікати на пожежні автомобілі представникам особового складу підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України в Харківській області. 4 нові пожежні автоцистерни вирушать в Дергачівський район області, а також в Холодногірський, Новобаварский та Слобідської райони міста.

«Це яскраве підтвердження того, що в країні реалізується завдання щодо підвищення забезпеченості підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій, підвищення соціального рівня наших співробітників. Головне - не зупинятися на досягнутому і рухатися вперед, що ми і робимо спільно з керівництвом держави та області», - зазначив Микола Чечоткін.

Він також повідомив, що до кінця року Харківська область отримає ще 6 одиниць техніки. В цілому, за словами Миколи Чечоткіна, на оновлення пожежної техніки в 2017 році передбачено 600 млн грн, планується придбати близько 150 одиниць техніки.

Також у ході урочистостей рятувальників нагородили відомчими заохочувальними відзнаками - за мужність і відвагу, високий професіоналізм, рішучі та сміливі дії під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та рятування людей. Кільком бійцям ДСНС присвоєні нові звання.

Довідка. В 2016 році підрозділами Харківського гарнізону ДСНС було здійснено майже 4000 виїздів на гасіння пожеж. Бійці ДСНС врятували життя людини 141. Протягом цього року вже було скоєно понад 1700 виїздів на гасіння пожеж врятовано 26 людей.Харківська обласна державна адміністрація знаходиться в постійній взаємодії з ДСНС. В області розроблена та реалізується регіональна цільова програма розвитку цивільного захисту, згідно з якою на 2017 рік для ГУ ДСНС передбачені кошти на придбання спеціального устаткування, сучасних засобів захисту, пально-мастильних матеріалів і т. д.

13.04.2017, 18:34 
http://uanews.kharkiv.ua/politics/2017/04/13/153693.html


ВОГНЕБОРЦЯМ — ШАНА: ЛЯШКО ПРИВІТАВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ
19.04.2017

Ганна ПЕЧЕРИЦЯ

Ляшко подякував рятувальникам за щоденний подвиг. (Фото Османа КАРІМОВА.)

Грамоти, годинники, грошові премії та найголовніше — увага відомого політика — стали справжнім подарунком рятувальникам, до яких лідер Радикальної партії й без свят навідується регулярно.

Напередодні Дня працівників пожежної охорони лідер Радикальної партії відвідав рятувальників у апараті ДСНС України.

Політик привітав ветеранів служби та подякував співробітникам ДСНС за їхній щоденний подвиг.

«Велика шана нашим вогнеборцям, які на передовій, там, де потрiбна допомога людям. Вони 24 години на добу захищають безпеку держави. Тому держава має забезпечити їх усім необхідним — підвищувати зарплати, оновлювати техніку. Ми вважаємо, що зарплата рятувальника має бути мінімум 10 000 гривень. Будемо добиватись її підвищення і оновлення матеріально-технічної бази», — заявив Ляшко.

Під час урочистої частини заходу політик нагородив ветеранів служби грамотами, годинниками Верховної Ради та преміями.

Ляшко звернувся до співробітників ДСНС та закликав їх приділяти якомога більше уваги колегам, які вже пішли у відставку.

«Я звертаюсь до молоді: дуже важливо шанувати ветеранів. Їм потрібна навіть не матеріальна допомога, а просто добре слово, увага. Тому подзвоніть, привітайте, згадайте. Коли ми підемо на пенсію, нам теж хотітиметься, щоб про нашу роботу згадували», — підсумував народний депутат.

0 коммент.:

Дописати коментар