субота, 1 квітня 2017 р.

Працівники лісового господарства на Тернопільщині вкрали дерева більш, ніж на мільйон гривень1 мільйон 200 тисяч гривень – таку суму збитків Бучацькому державному лісовому господарству завдали його працівники.

Нестачу було виявлено під час позапланової ревізії. Прокуратурою Тернопільської області завершено розслідування у даній справі. Покарання за такий злочин – 8 років позбавлення волі.

«Слідством встановлено, що під час перевірки восени 2016 року щодо наявності на складах державного лісового підприємства лісопродукції при порівнянні документів бухгалтерського обліку з наявною деревиною виявлено недостачу її усіх порід майже 1000 м куб. Позаплановою ревізією діяльності державного підприємства встановлено нестачу лісопродукції на суму понад 1 млн. 200000 грн.

Розслідування у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 191Кримінального кодексу України ( Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем вчинені за попередньою змовою групою осіб) завершено», - повідомив під час прес-конференції заступник прокурора області Ігор Мукан.

Також днями прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 367 КК України(Службова недбалість) щодо лісника лісового господарства "Бережанирайагроліс".

Розслідуванням встановлено, що працівник лісництва, обіймаючи посаду, що належить до державної лісової охорони та будучи зобов’язаним здійснювати охорону лісу від незаконних рубок, маючи об’єктивну можливість для забезпечення охорони лісу (зокрема, виявлення ознак незаконних рубок дерев, залучення працівників лісової охорони та правоохоронних органів для припинення самовільних рубок), допустив неналежне виконання своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них.

Підозрюваний неналежним чином проводив охорону лісу в кварталах переданої йому під охорону, не виявляв лісопорушників та фактів чи ознак вчинення самовільних рубок у лісі, внаслідок чого впродовж 2015-2016 років невстановленими на цей час досудовим слідством особами, здійснено незаконні рубки дерев із завданням шкоди лісовому фонду в сумі майже 80 тисяч гривень.

Субота, 01 квітня 2017 15:08

0 коммент.:

Дописати коментар