середа, 19 квітня 2017 р.

В районі погіршився стан боєздатності сільських пожежних командНа оперативній нараді в Шацькій райдержадміністрації, яка відбулася 10 квітня під керівництвом Василя Голядинця, голови Шацької РДА, говорили про стан пожежної безпеки й готовності лісових та сільськогосподарських господарств району до весняно-літнього періоду та протидію лісовим і торф’яним пожежам.

З цього питання нформували присутніх Наталія Борсук, завідувач сектору оборонної мобілізаційної роботи та цивільного захисту РДА, та Анатолій Пінкевич, начальник Шацького районного відділу головного управління МНС України.

Проблемне питання – підпал сухої рослинності. Тільки минулого року на гасіння цих пожеж, які «виникають» через одного-двох паліїв в кожному населеному пункті, район витратив 100 тисяч гривень.

В районі функціонує 4 підрозділи місцевої пожежної охорони (на балансі Піщанської, Грабівської, Пульмівської сільських та Шацької селищної рад). У 2018 році планується створення підрозділу місцевої пожежної охорони в Пулемецькій сільській раді.

У зв’язку з недостатнім фінансуванням немає цілодобового чергування - в кожному підрозділі наявні лише 2 чоловіки, які працюють на половину окладу. У кращу сторону була відзначена доповідачами Прип’ятська місцева пожежна охорона, де рятувальники працюють на двох повних окладах. В порівнянні з минулими роками, в районі погіршився стан боєздатності пожежних команд в сільській місцевості: збільшилась кількість поломок пожежної техніки та автомобілів з кількістю заправленого пального менше 30 л.

12:00 18.04.2017

0 коммент.:

Дописати коментар