пʼятниця, 14 квітня 2017 р.

На Львівщині посилять протипожежні заходи


Сьогодні під головуванням віце-прем’єр-міністра України, Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка в режимі відео-конференції проведено засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як повідомляє прес-служба Львівської ОДА, під час наради визначили низку завдань щодо виконання комплексу заходів з попередження та гасіння пожеж у лісових масивах, на торфовищах, сільськогосподарських угіддях, інших територіях, що знаходяться у сфері центральних органів виконавчої влади та обласних державних адміністрацій.

«Особливо небезпечні причини виникнення пожеж – недбальство на активному відпочинку у лісі, умисні підпали. Торік вдалося системно зменшити кількість пожеж. Мусимо і цього року діяти системно і з максимальною відповідальністю. Ключові дії ОДА, а також усіх задіяних міністерств, відомств і підрозділів – профілактика надзвичайних ситуацій, готовність діяти на упередження», — повідомив Геннадій Зубко.
Також визначили комплекс заходів щодо забезпечення населення якісною питною водою.

Leopolis.news
21:30 14 Квітня 2017
http://leopolis.news/na-lvivshhyni-posylyat-protypozhezhni-zahody/

0 коммент.:

Дописати коментар