понеділок, 24 квітня 2017 р.

Щоб ліс був здоровим – лісівники вирішували як захистити ліси (ФОТО)

У Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбувся семінар з питань лісозахисту, організації, прогнозування та ефективного проведення заходів боротьби з шкідниками лісу.


Лісівники вирішували як захистити ліси


Захід відбувся під керівництвом першого заступника начальника обласного управління Василя Горди та директора ДСЛП "Київлісозахист" Сергія Солохи. Участь у семінарі взяли головні лісничі та інженери з охорони і захисту лісу.

Головний лісопатолог ДСЛП "Київлісозахист" Галина Заболотня зосередила увагу учасників семінару на загальній лісопатологічній ситуації в зоні діяльності Черкаського ОУЛМГ в розрізі державних підприємств лісового господарства (площі осередків шкідників та хвороб лісу), з прогнозом на 2017 рік, представила облік осередків шкідників та хвороб лісу з аналізом динаміки за період з 2012 по 2017 роки.

До відома учасників семінару було доведено перелік необхідної документації з лісозахисту, строки її складання та подання, а також було проінформовано про те, як необхідно проводити інвентаризацію осередків шкідників і хвороб лісу та складати санітарні огляди.

Окремо обговорили вимоги при підготовці та поданні переліків заходів з поліпшення санітарного стану лісів відповідно до нової редакції Санітарних правил в лісах України.

У форматі "питання-відповідь" були обговорені й інші питання, що стосуються лісозахисту лісів Черкащини.

Головний спеціаліст відділу лісового та мисливського господарства Микола Бихало доповів про стан охорони лісу від незаконних рубок та оперативну інформацію про всі види лісопорушень. Також узагальнив доповідач підсумки пожежонебезпечного періоду за 2016 рік та наголосив на основних завданнях цьогорічного пожежонебезпечного сезону.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Ліси Черкащини

0 коммент.:

Дописати коментар