пʼятниця, 21 квітня 2017 р.

Типова схема: у Держлісагентстві розповіли, хто блокує реформиЗвільнений за блокування реформ керівник виробничого об’єднання Укрдержліспроект знайшов спосіб не йти з посади

Про це у Facebook повідомила голова Держлісагентства Христина Юшкевич, передає Politeka.

Матеріал за темою
Лісові пожежі: Держлісагентство заявило про критичну ситуацію

Юшкевич розповіла, що у підпорядкуванні Держлісагентства є виробниче об’єднання Укрдержліспроект. Ця структура виконує роботи з лісовпорядкування по всій Україні. Зокрема, від їхніх висновків залежить, скільки вирубуватимуть дерев та багато інших питань. Після досягнення домовленостей із міжнародними донорами саме ця установа забезпечуватиме здійснення обліку, національної інвентаризації лісів та ведення державного лісового кадастру.

Юшкевич додала, що останнім часом Укрдержліспроект не повністю виконував покладені на нього обов’язки. Тому наприкінці минулого тижня прийнято рішення про звільнення гендиректора організації.

«Неефективне управління, небажання змінювати підходи до ведення роботи, певні корупційні ризики, затягування роботи з оприлюднення планів лісонасаджень, саботаж створення онлайн карти вирубки лісів. Знаходили купу відмовок, чому те чи інше завдання неможливо виконати», – зазначила вона.

Але звільнений керівник Укрдержліспроекту знайшов привід вхопитися за крісло. Він заявляє, що нібито був на лікарняному, коли його звільняли.

«Тепер, найімовірніше, ще й подасть до суду. Типова схема. Старі кадри лише так і звикли працювати, тримаючись до останнього за свої «насиджені» місця. Найближчим часом в інтернеті можна буде прочитати багато замовного матеріалу про мене й агентство. Хтось незадоволений, що його звільнили, хтось – що не дозволила порушити закон, не погодилася на «домовленості». Така ситуація не вперше. Ну що ж, триматиму цей удар», – зазначила Юшкевич.

15:15 20 квітень 2017
НОВИНИ

0 коммент.:

Дописати коментар