четвер, 20 квітня 2017 р.

Міністерство аграрної політики впроваджує в Україні пілотний проект он-лайн торгів лісом за прикладом СумМіністерство аграрної політики і продовольства України впроваджує в шести областях пілотний проект он-лайн біржових торгів деревиною.

До проекту щоквартальних он-лайн торгів Міністерство залучило шість областей: Сумську, Київську, Харківську, Чернігівську, Кіровоградську та Рівненську.

Сьогодні у Сумах відбувся семінар для представників 12 держлісгоспів Сумщини, під час якого представник Агарної біржі України в Сумській області Олег Кузьмічук і директор «СРБ» Юрій Смоляр розповіли, як діє система електронних торгів і як нею користуватися.

"В чому головна перевага електронних торгів? — говорить директор Сумської ресурсної біржі Юрій Смоляр, —В тому, що покупець і продавець на торгах виступають анонімно, під номерами. Це виключає можливість змови у середовищі тих та інших і дає реальну ринкову ціну. До того ж, це спрощує процедуру торгів, економить їхній час та їхні гроші, прискорює товарообіг".

Xpress | 20 апреля 2017 12:49

0 коммент.:

Дописати коментар