четвер, 6 квітня 2017 р.

На Волині є ліс, який… «охороняється СБУ» (ФОТО)Безпекова зелена оаза з’явилася у 6 кварталі 21 виділу Колківського лісництва. Тут на площі 0,6 га управління СБУ у Волинській області створило свій ліс. Про це повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Висаджено близько 4 тис сіянців сосни і 1 тис саджанців дуба черешчатого. До наймасовішої і найпопулярнішої в України акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» долучилися працівники управління та курсанти Київської академії СБУ.

– Ми раді, що відтепер і в нас буде свій невеликий ліс, – зазначив помічник начальника управління по роботі з особовим складом Юрій Захарчук. – Пропонуємо встановити тут табличку «Ліс охороняється СБУ».

Зелена толока розпочалася із невеличкого екскурсу в історію Волинського лісу. Головний лісничий ДП «Колківське ЛГ» Віталій Каращук та прес-секретар ВОУЛМГ Сергій Цюриць розповіли учасникам акції про лісову галузь, зокрема її волинський сегмент, управлінський апарат, структуру державних лісогосподарств, їх завдання, господарські клопоти, важливість роботи лісівників.

Нагадали, що з кінця сорокових років минулого століття саме лісівниками і небайдужими жителями області площу волинських лісів було збільшено удвічі – з 17 відсотків до 34. До цієї роботи залучається учнівська і студентська молодь, працівники обласної та районних гілок влади, депутатський корпус усіх рівнів, місцеві громади, духівництво, партійні та громадські діячі.

Працівники СБУ своєю чергою розповіли про свою роботу, виклики сьогодення, наголосили, що у них працюють патріоти, які люблять і дбають про Україну.

А відтак вже на ділянці Віталій Каращук провів обов’язковий у таких випадках інструктаж з охорони праці та вручив оперативникам мечі Колесова. Більшість із силовиків садили ліс уперше. Допомагали їм у цьому працівники ДП «Колківське ЛГ».

На пам’ять про участь в акції головний лісничий Колківського держлісгоспу Віталій Каращук вручив гостям сувеніри з логотипами ВОУЛМГ та Колківського держлісгоспу, а також насіння ялини колючої.

Помічник начальника управління по роботі з особовим складом Юрій Захарчук подякував господарям за цікавий «лісовий» день, наголосивши на доцільності розвитку співпраці двох управлінь задля безпеки нашої держави.


0 коммент.:

Дописати коментар