четвер, 4 травня 2017 р.

У столичних лісах висадили понад 1 млн сіянців сосни та облаштували зони відпочинкуПонад 1 млн сіянців сосни висадили на 95 га у зелених зонах навколо Києва. Про це повідомило комунальне об’єднання «Київзеленбуд».

Процес лісовідновлення проходить за сучасним методом. Висадження відбувається за змішуванням насаджень – сосни, дуба та берези. Також триває облаштування зон відпочинку та покращення їхньої інфраструктури. Зокрема, у Пущі-Водиці та Конча-Заспі такі місця оновили, влаштували нові альтанки, мангали з вогнетривкого каменю.

«Спеціально для відпочиваючих ми покращуємо інфраструктуру зелених зон у міських лісах. Зокрема, у зоні відпочинку Конча-Заспа на двох гектарах розташовано 15 альтанок і 8 мангалів. Найближчим часом відновимо зону відпочинку», – зауважив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний.

Довідково.

Міські ліси – це 32 тис. га, що є найважливішим природоутворювальним елементом столичного довкілля. Вони поліпшують температурний і радіаційний режими та режим вологості, зменшують силу вітру, знижують акустичне навантаження.

0 коммент.:

Дописати коментар