четвер, 4 травня 2017 р.

На Кіровоградщині рятувальники спільно з лісниками та правоохоронцями закликали громадян берегти ліс від вогню

Травень цього року видався, як на диво, теплим і сонячним, тож у лісах, міських парках і скверах та біля річок спостерігається велика кількість відпочивальників. Саме тому на суворому дотриманні правил пожежної безпеки під час відпочинку на території лісових масивів регіону наполягають рятувальники. Тож з метою протидії пожежам на території лісництв проводяться рейдові перевірки.

Так, 4 травня рятувальники спільно з працівниками обласного управління лісового господарства, представниками поліції та місцевих органів влади провели рейд у лісовому масиві неподалік с. Клинці Кіровоградського району й нагадали відпочивальникам, яких рекомендацій необхідно дотримуватись, аби не сталося пожежі у лісі. Запросили взяти участь у рейді також журналістів обласного телебачення. Варто зазначити, що порушників, які б розпалили багаття та не загасили його, організаторами рейду виявлено не було. Проте це не означає, що варто зменшувати темпи роботи щодо підвищення культури безпеки громадян та відповідального ставлення до збереження довкілля.

Співробітники лісгоспу наголосили, що розкладати вогнище дозволяється лише у рекреаційних зонах, але місце необхідно ретельно розчистити від сухої рослинності, а залишаючи ліс – залити попелище водою та переконатися, що вогнище повністю згасло. Фахівці ДСНС нагадали, що на початковій стадії пожежу у лісі ще можливо загасити самостійно. Працівники Національної поліції, в свою чергу, попередили громадян, що за знищення або пошкодження лісових масивів або зелених насаджень передбачена кримінальна відповідальність.

На завершення розмови рятувальники роздавали громадянам листівки з порадами, як уникнути пожеж у екосистемах та закликали берегти ліс від вогню.

У ДСНС України у Кіровоградській області
Опубліковано: 04.05.2017, 19:15

0 коммент.:

Дописати коментар