понеділок, 1 травня 2017 р.

Лісівники та студенти прибрали Собківське лісництво
Викладачі, студенти, аспіранти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини разом із колегами Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Тараса Шевченка, а також учні та вчителі міської ЗОШ №3 долучились до ініціативи лісівників Собківського лісництва Державного підприємства «Уманське лісове господарство» із прибирання лісових масивів та узбіч. Допомагаючи лісівникам, учні та студенти спільно провели екологічну акцію «Лісам, паркам, скверам – бути чистими».

Акція здійснювалася з метою поліпшення санітарного стану довкілля, ліквідації у лісах несанкціонованих звалищ сміття.

Озброївшись пакетами для сміття, рукавичками та іншим інвентарем для прибирання, за кілька годин активної роботи учасники акції прибрали понад шість кілометрів узбіч траси Умань-Черкаси, що на кордонах обходу №4 Собківського лісництва, та вивезли 70 кубометрів непотребу і побутових відходів. Ці цифри говорять про те, якої шкоди зазнає довкілля від несвідомих громадян. Кинуте обабіч дороги сміття говорить про культуру людей, їх байдужість до майбутнього своїх нащадків.

Лісівники відзначають, що їм надзвичайно приємно, коли юні хлопці та дівчата добровільно долучаються до подібних заходів, адже це, в першу чергу, доводить – наша молодь екологічно свідома.

Студенти та викладачі не лише допомогли лісівникам очистити уманські ліси від сміття, а й справою довели, як треба піклуватись про довкілля та любити природу рідного краю.

Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства
7 годин тому

0 коммент.:

Дописати коментар