вівторок, 2 травня 2017 р.

Лісівники та рятувальники провели пожежно-тактичні навчання на Черкащині
ЧЕРКАСИ. 2 травня. УНН-Центр. У Деньгівському лісництві Золотоніського лісгоспу лісівники та рятувальники провели обласні пожежно-тактичні навчання з ліквідації умовної лісової пожежі. Мета навчань — на практиці відпрацювати спільну взаємодію щодо ліквідації надзвичайної ситуації, пов’язаної з пожежею у лісовому масиві, повідомили УНН-Центр у Черкаській ОДА.

Участь у навчаннях взяли перший заступник начальника Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Сергій Озеран, головний спеціаліст Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Микола Бихало, директор Золотоніського лісгоспу Микола Бас.

За задумом навчань, загорання виявив черговий пожежник ЛПС Вільхівського лісництва на моніторі телевізійної системи спостереження. Лісничий Деньгівського лісництва повідомляє про появу диму інженера з охорони та захисту лісу лісгоспу, для з’ясування ситуації на місці ймовірної лісової пожежі та здійснення першочергових заходів, направляє команду лісової охорони.

На навчаннях були продемонстровані різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевірено боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до всіх необхідних дій на випадок виникнення лісових пожеж.

Крім того, було відпрацьовано взаємодію та порядок організації підрозділів, які залучаються для гасіння лісових пожеж.

0 коммент.:

Дописати коментар