субота, 13 травня 2017 р.

Результати конкурсу на головного лісника Прикарпаття зобов’язали скасуватиНаціональне агентство України з питань державної служби завершило перевірку конкурсу на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового і мисливського господарства, - повідомляє “КУРС” з посиланням на прес-службу агентства.

Перевірка виявила численні порушення у проведенні конкурсу і зобов’язала Державне лісове агентство скасувати його результати. Рішення нацагентства з держслужби є обов’язковим до виконання.

Нагадаємо, конкурс на посаду головного лісівника області в Держлісагентстві відбувся 31 березня. Його переможцем оголосили директора ДП “Надвірнянське лісове господарство” Руслана Осташука, якого єдиного допустили до співбесіди.

Заступник голови обласного лісового управління Роман Олійник, який теж брав участь у конкурсі, оскаржив його результати в Івано-Франківському окружному адміністративному суді та звернувся до Нацдержслужби з вимогою провести перевірку. Роман Олійник впевнений, що результати конкурсу сфальшували на користь Осташука. Кандидатуру Осташука на посаду начальника лобіює керівництво Івано-Франківської обласної державної адміністрації та в.о. голови обласного управління лісового господарства Олексій Голубчак.

Як повідомляє КУРС, сьогодні Олексій Голубчак зібрав в управлінні дисциплінарну комісію, домагаючись звільнення Романа Олійника. Сам Олійник перебуває у відпустці.

Як повідомлялось раніше, 24 квітня колегія суддів Івано-Франківського окружного адміністративного суду задовольнила клопотання Романа Олійника про забезпечення адміністративного позову і ухвалилапризупинити виконання рішення конкурсної комісії.

Нагадаємо, голова Держлісагентства Христина Юшкевич обіцяла відкриті і прозорі конкурси на керівні посади у лісовому господарстві. Саме онлайн трансляція конкурсу на керівника Івано-Франківського обласного управління дала підстави для сумнівів у його об’єктивності і дозволила оскаржити результати. Цікаво, що сьогодні, коли Держлісагентство проводить конкурс на посаду начальника Чернігівського обласного управління лісового господарства, онлайн трансляція відключена нібито “з технічних причин”.

Опубліковано: 12/05/2017 - 17:21

0 коммент.:

Дописати коментар