четвер, 18 травня 2017 р.

У Камінь-Каширському лісгоспі облаштовано лісопожежну станцію І типу

Лісопожежна станція першого типу створена на базі державного підприємства "Камінь-Каширськагроліс". Чергування на лісопожежній станції здійснюється постійно. Як тільки працівник отримає повідомлення від чергових у лісництвах про небезпеку в лісі, пожежний автомобіль у ту ж секунду готовий вирушити до зазначеного місця.

У приміщенні лісопожежної станції спеціально відведені місця для зберігання протипожежного інвентаря. Облаштовано безпосереднє робоче місце для чергового.

Як розповів інженер з охорони та захисту лісу ДП “Камінь-Каширськагроліс” Сергій Віруцький, працівники забезпечені відповідним спецодягом, засобами індивідуального захисту на випадок виникнення пожежі, респіраторами на випадок задимлення в місцях ліквідації, шанцевими інструментами, ранцевими вогнегасниками та іншим спецобладнанням.

Поряд з лісоохоронною роботою велику увагу лісівники приділяють питанням охорони праці, оскільки кінцевим результатом таких цілеспрямованих зусиль є збережений від вогню ліс, а іноді – і людське життя та здоров’я. Саме тому в держпідприємстві "Камінь-Каширськагроліс", як і в інших підприємствах структури Волинського ОУЛМГ, з працівниками лісопожежних станцій та загалом державної лісової охорони завчасно були проведені спеціальні навчання.

Також під час навчальних тренувань лісоохоронці ще раз закріпили практичний матеріал, детально відпрацювавши тактику дій, передбачених при ліквідації лісових пожеж. Адже служба лісоохоронців у період особливого сезону є і складною, інебезпечною.

За інформацією прес-служби Волинського ОУЛМГ

2017-05-18 12:08:52

0 коммент.:

Дописати коментар