середа, 10 травня 2017 р.

Відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС


10 травня в приміщенні райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань ТЕБ та НС, яке провів голова районної державної адміністрації Василь Сукач. Також в засіданні взяли участь заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, начальник управління містобудування, архітектури, ЖКГ та з питань цивільного захисту населення Василь Григор’єв, керівники структурних підрозділів адміністрації, голови сільських та селищної рад, представники 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

На порядку денному розглядали питання: «Щодо забезпечення протидії пожежам лісів у весняно-літній пожежонебезпечний період, забезпечення пожежної безпеки сільгоспугідь та протидії пожежам у населених пунктах району», «Щодо попередження загибелі людей на водних об’єктах під час купального сезону», «Щодо стану утримання та використання захисних споруд цивільного захисту, а також завершення їх технічної інвентаризації», «Про стан травматизму невиробничого характеру».


Як розповів заступник начальника 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Олександр Ткачук, з настанням весняно-літнього періоду почастішають випадки неконтрольованого спалювання сухої трави на території району. Від початку року на території району виникло 24 пожежі, на яких загинуло 3 осіб (протягом відповідного періоду 2016 року було зареєстровано 26 пожеж). Олександр Петрович наголосив, що у першу чергу треба боротися не тільки із самими пожежами, а з їхньою першопричиною – необережністю людей.

Щодо стану утримання та використання захисних споруд цивільного захисту Олександр Ткачук проінформував присутніх, що працівниками групи з організації запобігання НС та заходів ЦЗ по Кам’янець – Подільському району 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області у 2016 році проведено комплексні огляди захисних споруд Кам’янець – Подільського району. В ході перевірки із наявних 44 захисних споруд (7 сховищ, 37 ПРУ) було встановлено, що лише 23 (52 %) захиснихспоруди «обмежено готові» до використання за призначенням.

Станом на 05.05.2017 залишаються непроінвентаризованими 7 захисних споруд цивільного захисту, з них 2 державної форми власності (ПРУ №85186 – власником якої є радгосп в смт. Стара Ушиця, підвідомчий Міністерству аграрної політики та продовольства України і ПРУ №85205 – власником якої є Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України), а також 5 споруд приватної форми власності.

«Не готовими» до використання за призначенням залишаються 18 захисних споруд цивільного захисту.

За результатами засідання складено відповідне протокольне рішення.

10 Травень 2017, 12:35

0 коммент.:

Дописати коментар