четвер, 18 травня 2017 р.

Тетяна Пришляк закликала місцевих мешканців разом ставати на захист лісівПісля оприлюднення в телеефірі фактів незаконної вирубки лісу на Івано-Франківщині міністр екології Остап Семерак викликав до себе директора НПП «Гуцульщина» та було скасовано результати конкурсу на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Про це заявила депутат Надвірнянської районної ради від ВОЛІ-РУХУ НОВИХ СИЛ Тетяна Пришляк в ефірі програми Михайла Саакашвілі «Інша Україна» на телеканалі ZIK.

Вона нагадала, що активісти «ВОЛІ», яка об’єдналась з РНС Михайла Саакашвілі, вже понад рік боряться з незаконною вирубку лісів, зокрема з Національному природному парку «Гуцульщина».

За словами Пришляк, ВОЛІ-РНС вдалось домогтись відкритого конкурсу на посаду директора «Гуцульщини». 

Тетяна Пришляк підкреслила, що після виходу попередньої передачі, на якій було продемонстровано кадри незаконної вирубки лісу, міністр екології Остап Семерак викликав в Київ теперішнього директора «Гуцульщини» і запитав, чому він бездіяльний та які планує подальші дії.

«Він звернувся до вашої програми і редакція до нас звернулась, щоб ми надали ці факти», - підкреслила депутат.

Також за її словами, після попередньої програми стало відомо, що було скасовано результати конкурсу на посаду начальника Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства.
Разом з тим, Пришляк переконана, що однієї програми для вирішення проблеми замало.

«Для цього потрібно ставати всім разом на захист своїх ресурсів, на захист своєї землі, на захист лісів. Тільки небайдужість місцевих жителів може принести результат», - сказала активістка.

«Навіть лісники кажуть: після ваших експедицій приходять до нас перевіряючи і кажуть: подякуйте цим активістам, минулого місяця ви нам платили данину 100 доларів, а цього місяця через їхню активність – тисячу доларів», - обурилась Пришляк.

Нагадаємо, активісти ВОЛ-РУХУ НОВИХ СИЛ фіксують незаконні рубки лісу на Прикарпатті та Львівщині. Їм вдалось домогтись звільнення скандального директора НПП «Гуцульщина» Василя Пророчука, проти якого в 2016 році було відкрито 5 кримінальних проваджень, та проведення відкритого конкурсу на цю посаду.


18 травня, 14:40

0 коммент.:

Дописати коментар