субота, 13 травня 2017 р.

Наближається пожежонебезпечний період




Основною причиною виникнення пожеж із року в рік залишається неконтрольоване випалювання сухої рослинності на сільгоспугіддях, пустищах, уздовж доріг та необережне поводження громадян із відкритим вогнем під час відпочинку.

Тому з метою забезпечення протидії пожежам у природних екосистемах області, видано розпорядження голови облдержадміністрації Володимира Гунчика від 27 квітня 2017 року №214 «Про заходи щодо попередження виникнення масових пожеж лісів, торф’яників і сільгоспугідь протягом пожежонебезпечного періоду 2017 року».

Відтак, голови районних державних адміністрацій повинні забезпечити неухильне виконання комплексного плану попередження та ліквідації пожеж у лісах, на торфовищах та сільськогосподарських угіддях області, посилити контроль і вжити заходів щодо забезпечення місцевої та відомчої пожежної охорони необхідною технікою, засобами пожежогасіння та зв’язку, залучити кошти місцевих бюджетів для здійснення лісогосподарськими підприємствами заходів із охорони лісів від пожеж, а також довести до відома громадян та посадових осіб, що випалювання стерні, луків, пасовищ, опалого листя тощо тягнуть за собою накладення штрафів на громадян та посадових осіб.

Своєю чергою, департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації зобов’язаний вжити організаційних заходів щодо посилення контролю за станом протипожежної безпеки під час виконання весняно-польових робіт із збирання врожаю та робіт із заготівлі кормів для потреб тваринництва, дотримання суб’єктами господарювання вимог правил пожежної безпеки в агропромисловому комплексі тощо.

Слід пам’ятати, що вогонь несе небезпеку, завдає шкоди навколишньому природному середовище, призводить до людських жертв та травм! Тому необхідно зробити все можливе, аби не допустити виникнення пожеж!

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.
Опубліковано: травня 13, 2017

0 коммент.:

Дописати коментар