четвер, 4 травня 2017 р.

Чим далі в ліс, тим більше... хабарів

НА ГАРЯЧОМУ. Слідчі прокуратури Донецької області завершили досудове розслідування стосовно директора державного підприємства «Слов’янське лісове господарство» та лісника, яких притягують до відповідальності за вимагання грошей і отримання неправомірної вигоди.

Правоохоронці встановили, що керівник лісгоспу спільно зі своїм підлеглим вимагали і отримували від приватного підприємця хабарі за неперешкоджання у господарській діяльності під час купівлі і продажу деревини. «За даними слідчих, обвинувачені поставляли товариству деревину дуба високої якості під видом технічної сировини та у більшому обсягу, ніж зазначено у супровідних товарно-транспортних документах. При цьому різницю між вартістю деревини високої та низької якості, а також за завищені обсяги підприємець «доплачував» окремо», — повідомили в прокуратурі Донеччини.

Викрили і затримали зловмисників працівники прокуратури та співробітники обласного управління СБУ у листопаді минулого року у Слов’янську під час чергової передачі коштів «за послуги». А під час обшуку з’ясувалося, що керівник лісового господарства слухав не тільки спів птахів у лісі — у нього виявили і вилучили спеціальний технічний засіб негласного отримання інформації.

Павло КУЩ, «Урядовий кур’єр»
"Урядовий кур'єр", п'ятниця, 05 травня 2017 року, № 83 (5952), стор. 16

0 коммент.:

Дописати коментар