неділя, 7 травня 2017 р.

Для такого лікування оберіть “своє” деревоЦими днями більшість з нас відпочиватиме на природі. Тож фахівці закликають скористатися такою можливістю та... полікуватися деревами.

Лiкування за допомогою дерев -- дендротерапiя -- вiдоме з давнiх давен. Нашi бабусi та дiдусi, занедужавши, йшли по допомогу до природи. Скажімо, притулившись до берези, можна втамувати головний біль, а щоб підживитися енергією, обніміть дуб, березу, сосну.

Як виглядає саенс дендротерапії та які дерева знімають втому, позбавляють запалення, тонізують, можна почитати тут.

-- Між тим, треба знати, що є жiночi дерева, якi пiдходять тiльки для жiнок, та, вiдповiдно, чоловiчi -- для чоловiкiв, -- каже керiвник Центру валеологiї Лiна Сафронiй. -- Наприклад, яблуня -- дерево жiночої сили. Вона охоче дiлиться своєю силою з молодими дiвчатами, жiночiсть яких тiльки починає пробуджуватися. А ще вона омолоджує шкiру обличчя i тiла. А от горобина бiльш прихильна до старших жiнок.А от кипарис -- винятково чоловiче дерево. Вiн впливає на чоловiчу силу, статеву активнiсть. Кипарис не тiльки пiдсилює потенцiю в здорових чоловiкiв, але i здатен допомогти тим, у кого "з цим" проблеми.

Береза -- унiкальний цiлитель, підходить i для жiнок, i для чоловiкiв, а особливо для дiтей. Вона прискорює процес одужання, полiпшує перебiг хвороби.

Дуб — дуже потужнiший цiлитель, особливо корисний тим, хто страждає вiд безпричинної втоми та апатiї, зумовлених браком життєвих сил, ослабленим вiд тривалої хвороби людям. Дуб подовжує життя, змiцнює сили, тому корисний для людей лiтнього вiку. А от для малих дiтей енергiя дуба надто потужна.

Ялина пiдзаряджає енергiєю, але особливого оздоровчого впливу не справляє.

Сосна -- чоловiче дерево. Лiкувальна сила її схожа з силою дуба, проте вона не дає зразу багато енергiї, тому лiкуватися потрiбно тривалий час. Особливо допомагає вiдновити енергiю здоровим чоловiкам пiсля значних фiзичних навантажень.

Липа особливо позитивно дiє на дiтей.Горобина має потужну енергетику, особливо допомагає жiнкам з рiзними сексуальними розладами.

Черемха наводить лад у психiцi, позбавляє вiд негативних думок. Найкраще підходить юнакам та юнкам.

А калина помiчна для жiнок, вплив її м'який, нiколи не переобтяжує.
6 Травень, 2017 - 16:03

0 коммент.:

Дописати коментар