четвер, 18 травня 2017 р.

Вінницькі рятувальники спільно з лісовою охороною провели навчання




ВІННИЦЯ. 18 травня. УНН-Центр. Вчора відбулися додаткові тактико-спеціальні навчання органів управління та сил єдиної системи цивільного захисту Калинівського району з ліквідації лісової пожежі. Про це УНН-Центр повідомили у ГУ ДСНС у Вінницькій області.

У навчаннях були задіяні 19-та Державна пожежно-рятувальна частина, Калинівське лісництво, ДП Калинівський райагроліс, Шепетівський військовий лісгосп, Іванівське лісництво, Чорноліське лісництво, Медвідське лісництво, інші установи та організації згідно з мобілізаційно-оперативними планами.

Згідно із тактичним задумом навчань, у 3-му відділі 56-го кварталу лісового масиву поблизу с.Писарівка Калинівського району (внаслідок необережного поводження з вогнем невстановленої особи під час весняно-літного пожежонебезпечного періоду) в хвойному лісі на площі 5 га зайнялася хвойна та трав’яна підстилка. Через сильний вітер вогонь перекинувся на дерева й виникла верхова пожежа в хвойному лісі на площі 25 га.

Основним завданням навчань було відпрацювати злагодженість дій органів управління та сил цивільного захисту Калинівської районної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з організації управління при виникненні пожеж в екосистемах, характерних для весняно-літнього пожежонебезпечного періоду.

0 коммент.:

Дописати коментар