четвер, 11 травня 2017 р.

Йван Слободяник озвучив масштаби корупції у лісовій галузіКорупційна складова від вирубки лісу в пік сезону в Україні складає від 1 до 1,5 мільйонів доларів на місяць. Про це заявив представник РУХУ НОВИХ СИЛ, член Ради Асоціації фермерів України Іван Слободяник в ефірі програми «Інша Україна» на телеканалі ZIK.

За його словами, моніторингова місія Світового банку провела спеціальні підрахунки в цій сфері. «Є дані, що в пік сезону вирубки від 1 до 1,5 млн. доларів в місяць зі всієї України відбувається збір коштів по вертикалі», — заявив Слободяник.

«У нас взагалі з лісами маразм в країні тому, що виходить так: є ліси Мінекології, є ліси Міноборони, є ліси Державного лісового агентства, аналогу якого в світі немає», — повідомив він.

Представник РУХУ НОВИХ СИЛ обурився тим, що тільки в Україні існує організація, яка сама себе планує, сама організовує посадку і вирубку лісу, сама реалізовує, а потім ще й сама себе контролює.

«Керівника лісгоспу вони призначають, він знаходиться у підпорядкуванні керівника держлісагенства, і що саме смішне – інспекція також знаходиться у підпорядкуванні керівника Держлісагенства», — обурився Слободяник.

Нагадаємо, боротьба з незаконною вирубкою лісу є одним з пріоритетів діяльності РУХУ НОВИХ СИЛ.

27 квітня активісти РУХУ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі провели акцію-перформанс «ЮраПил» біля будівлі біля Держлісагенства, на якій заявили про можливу причетність генпрокурора Юрія Луценка до корупції в лісовій галузі. Зокрема, учасники акції оприлюднили факти корупційних зв’язків та незаконних поборів у лісовій галузі.

Сьогодні, 11 травня 2017 20:02

0 коммент.:

Дописати коментар