неділя, 7 травня 2017 р.

Полтавські рятувальники попередили громадян про серйозну небезпеку, яка загрожує лісовим масивам

Останніми днями на Полтавщині спостерігається надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. Тільки за останню добу рятувальники 6 разів виїжджали на гасіння пожеж сухої рослинності, несанкціонованих сміттєзвалищ та садових ділянок. Аби попередити виникнення масштабних пожеж вогнеборці проводять профілактичні відпрацювання місць масового відпочинку в лісопаркових зонах, біля водойм та житлового сектора. В ході інформаційно-роз'яснювальних заходів бійці ДСНС спілкуються із громадянами про дотримання заходів безпеки.

Зокрема 7 травня у Зіньківському районі рятувальники спільно з працівниками лісного господарства відвідали Бірківське лісництво поблизу села Бейкалівка. Фахівці попередили громадян про серйозну небезпеку, яка загрожує лісовим масивам через порушення правил пожежної безпеки та розповіли про основні причини виникнення пожеж на відкритій місцевості, заходи для їх запобігання та способи ліквідації загорянь.

Рятувальники наголошують: вчасно вжиті профілактичні заходи можуть значно знизити можливість виникнення лісових пожеж та збитки, які можуть бути завдані вогнем. Тому громадянам необхідно пам'ятати, що в пожежонебезпечний період забороняється спалювати сміття на відкритих територіях, проводити спалювання сухої рослинності поблизу населених пунктів, баз відпочинку чи земель лісового господарства.ГУ ДСНС України у Полтавській області

0 коммент.:

Дописати коментар