понеділок, 8 травня 2017 р.

Мисливці стурбовані - ні слова про мисливське господарство
26 апреля на заседании Правительства меня назначили Председателем Гослесагентства и определили испытательный срок один месяц, - написала Кристина Юшкевич - Председатель Государственного агентства лесных ресурсов Украины на своей странице в Фейсбук. Одно из направлений деятельности Гослесагентства - охотничье хозяйство но о нем чиновница в своих наработках, которые, по ее словам она "уже вчера представила их на заседании Правительственного комитета" нет ни слова.

26 квітня на засіданні Уряду мене призначили Головою Держлісагентства та визначили випробувальний строк один місяць.

28 квітня я отримала запропоновані Мінагрополітики та підтримані Урядом завдання на випробувальний термін. Термін виконання завдань – 10 травня!

Маю відповідні напрацювання і вже вчора представила їх на засіданні Урядового комітету.

Якщо коротко, то було розглянуто:

законопроект змін до Лісового кодексу (в частині повноважень КМУ щодо затвердження одарствоСанітарних правил у лісах) http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article

Положення про єдину державну систему обліку деревини http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article

пропозиції щодо збільшення бюджетних видатків http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article

комплексний законопроект про збільшення відповідальності за незаконні рубки, продаж деревини та видачу сертифікатів про походження http://dklg.kmu.gov.ua/forest/control/uk/publish/article

Дякую членам Урядового комітету за підтримку. До наступного засідання (орієнтовно 10 травня) ці акти мають бути погоджені з зацікавленими органами влади, а потім винесені на розгляд Уряду.

Окрім цього, готую презентацію Стратегії реформування лісового господарства України для представлення на Уряді.

Створені та працюють робочі групи для розроблення системи моніторингу в режимі реального часу вирубок лісів за видами рубок та породного поділу. А також обліку лісів.

Ще одним завдання є реструктуризація державних підприємств лісової галузі. Питання складне. Робоча група напрацює механізм.

Буду інформувати про подальші кроки.

08 МАЯ 2017 КАТЕГОРИЯ: НОВОСТИ.

0 коммент.:

Дописати коментар