субота, 20 травня 2017 р.

Співробітники ДСНС проводять з громадянами роз'яснювальну роботу щодо пожежної безпеки на відкритих територіях

Тепла та суха погода сприяє тому, що населення не лише вирушає на відпочинок на природу, а й продовжує активно впорядковувати територію власних домогосподарств, спалюючи сміття та залишки минулорічної рослинності. Проте, варто пам'ятати, що такі дії є вкрай небезпечними. Щодня вогнеборці мають справу із сотнями пожеж на відкритих територіях. В більшості випадків причиною масштабних загорянь стає елементарна людська недбалість, коли залишене без нагляду багаття або кинутий на узбіччя дороги недопалок становлять загрозу навколишньому середовищу та життю громадян.

Так, лише впродовж минулої доби в Україні виникло 115 пожеж на відкритих територіях.

Тож, аби запобігти виникненню масштабних загорянь рятувальники постійно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з населенням.

Зокрема, рятувальники Хмельниччини цього тижня провели подворові обходи житлових будинків у с. Божиківці та поспілкувалися з населенням на тему пожежної безпеки. Під час роз'яснювальної роботи фахівці ДСНС звертали увагу власників помешкань на недоліки у влаштуванні приладів пічного опалення, справності електроприладів, а також наголошували на забороні спалювання сміття та сухої рослинності.

Водночас на Волині працівники Турійського районного сектору Управління ДСНС України в області спільно з лісівниками провели профілактичні рейди на території Турійського лісового господарства. Під час заходу представники рейдової групи звертали увагу громадян на основні вимоги безпеки під час відпочинку в природних екосистемах. Усім співрозмовникам рятувальники розповіли про наслідки, до яких може призвести нехтування правилами пожежної безпеки.

Подібний захід цього тижня відбувся також і на території Закарпатської області. Фахівці ДСНС разом з представниками міжгірського державного підприємства «Лісове господарство» провели рейдову перевірку у лісових масивах. Учасники рейдової групи здійснили обхід угідь, перевірили наявність застережливих табличок та шлагбаумів на в’їздах до лісу. Спілкуючись з громадянами, рятувальники нагадали про заборону розкладати багаття під час пожежонебезпечного періоду та наголосили на необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки.

Загалом, протипожежні відпрацювання цього тижня відбулися також у Херсонській, Львівській, Кіровоградській, Чернівецькій та Запорізькій областях.

Профілактична робота з населенням буде проводитися і надалі для того, щоб вберегти територію країни та життя наших співвітчизників від руйнівної вогняної стихії.

Шановні громадяни!
Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Категорично забороняється розводити багаття поблизу сухої рослинності та залишати недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці.

Під час відпочинку на природі необхідно пам'ятати, що порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише навколишньому середовищу, але й, в першу чергу, вашому життю та здоров'ю.


Опубліковано: 20.05.2017, 07:58

0 коммент.:

Дописати коментар