субота, 13 травня 2017 р.

На Уманщині вчилися ліквідовувати лісові пожежіТактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі в лісі провели на базі Собківського лісництва ДП «Уманське лісове господарство». Разом з працівниками Уманського районного сектору Управління ДСНС України в Черкаській області лісівники відпрацьовували взаємодію при ліквідації лісової пожежі.

При гасінні умовної пожежі продемонстрували застосування протипожежної техніки та інвентарю.

«Рятувальники та працівники лісового господарства продемонстрували злагодженість дій і готовність до гасіння лісових пожеж, отже, мета навчань була досягнута», – розповідає директор Уманського лісгоспу Іван Назаревич.Однак, незважаючи на протипожежну готовність, лісівники ще раз підкреслюють, що найкращий метод боротьби з вогнем у лісі – це не допустити його появи.
«Без свідомої поведінки зі сторони громадськості, усвідомлення масштабів загрози, зробити це важко, – наголошує директор лісгоспу. – Тільки відповідальна поведінка є запорукою збереження лісів. Адже головною причиною лісових пожеж залишається людський фактор і людська недбалість. Тому актуальним залишається заклик: не жартуйте в лісі з вогнем!»

12.05.2017

0 коммент.:

Дописати коментар