понеділок, 22 травня 2017 р.

Бурштинові війни: дерибан по-житомирськи25 травня Житомирська облрада розгляне можливість надання спеціального дозволу на користування надрами для ТОВ "Екологічні технології та будівництво". Підставою для цього стало звернення Держгеонадр від 31 березня 2017 року N7426/13/12-17. Якщо депутати облради підтримають це рішення, вищезгадана компанія отримає три ділянки розміром 430 га на розробку і видобуток бурштину в Коростенському районі Житомирської області.

Між тим, лише нещодавно Житомирська облрада проголосувала за скасування спецдозволів на видобуток бурштину, які були видані Держгеонадрами трьом компаніям з офшорним корінням - ТОВ "Амбер Холдинг", ТОВ "Компанія "Надра Галичини" і ТОВ "Райт Солюшн". Тоді за цими підприємствами вспливли не тільки бенефіціари з Гонконгу, Белізу, Кіпру, але й представники політичної партії ВО "Свобода", що балотувались на виборах 2012 року до Верховної Ради. Але наразі то вже справа минулих днів.

Наразі нас цікавить інше. Чим компанія "Екологічні технології та будівництво" заслужила таку "честь" отримати 430 гектарів Житомирщина на розробку та видобуток бурштину? Поки це питання залишається без відповіді, розповімо її про засновників. Можливо це дасть відповідь.

У державному реєстрі засновниками ТОВ "Екоголічні технології та будівництво" зазначені:

Амосов Олег Євгенович - засвітився, як засновник кількох підприємств.
Читайте также: Известный российский музыкант спел посреди улицы в Житомире

Капустюк Анатолій Анатолійович - помічник лідера Радикальної партії Олега Ляшка на громадських засадах.

Іванова Марина Євгенівна - не ідентифікував навіть Google-пошук.

Хомин Ігор Ярославович - відомий лише тим, що був співзасновником чи директором окремих юридичних осіб.

Варто додати одну невелику, але важливу, деталь. В Житомирській облраді існує певна "коаліція" - Блок Петра Порошенка, Радикальна партія Ляшка, ВО Свобода та Самопоміч. Представник БПП Володимир Ширма очолює облраду, "ляшківець" Сергій Крамаренко є його першим заступником. При цьому, Крамаренко зазначений є помічником "радикального" нардепа Василя Амельченка.

Як наслідок, окрім явно виражених інтересів "ляшківців", наші джерела стверджують про неабияку зацікавленість до згаданих 430 га в оточенні нардепа від БПП Борислава Розенблата. Тому рішення можуть ухвалити вже цього тижня, як "узгоджене" на найвищому рівні.

Окремо хотілось би дізнатись, чому підлеглі голови Держгеонадр Миколи Бояркіна видали спецдозвіл на видобуток бурштину спочатку трьом "мутним" компаніям з офшорним корінням, а потім компанії, яка претендує відразу на три земельні ділянки площею 430 гектарів?

Прикметно, що і статус самого Бояркіна [тимчасово виконуючий обов’язки] наразі під питанням. Нещодавно Кабмін призначив нове керівництво Держгеонадр, паралельно проводячи конкурс на заміщення посад. Проте це призначення Уряду було зупинено судом.

Наостанок, нагадаємо в що саме перетворюються ліси, коли їх віддають на розробку бурштину.Фотографія 4vlada

Сподіваюсь, депутати Житоримської облради не зроблять помилки, а правоохоронці нарешті займуться співробітниками Держгеонадр, що роздають дозволи в хаотичному порядку.
Читайте также: Депутат-мільйонер із “Батьківщини” втекла від поліції, щоб не платити 200 гривень штрафу

P.S. Сьогодні, 22 травня, депутати облради підтримали ідею створення комунального підприємства "Надра Житомирщини", що може стати черговою корупційною "годівничкою" для нечистих на руку чиновників. Далі буде...Олександр ЛЄМЄНОВ

0 коммент.:

Дописати коментар