середа, 10 травня 2017 р.

Держлісагентство як структуру потрібно повністю ліквідувати, – Остап Єднак. ВІДЕО

Державні лісові господарства потрібно об’єднати в окрему структуру та організувати управляння по корпоративним принципам, забезпечивши прозору звітність та інвестування. Натомість Державне агентство лісових ресурсів України зробити окремою структурою, яка б реалізовувала лісову політику держави.

Таку думку у політичному ток-шоу «Інша Україна» висловив народний депутат України Остап Єднак.

«Сьогодні Держлісагентство курує 70 % лісів України, і перебуває у підпорядкуванні Міністерства аграрної політики. Відтак, нам у спадок залишилася повністю закрита корумпована система, яка і тендера на лісозаготівлю та вирубку, і продаж деревини, і призначення людей на посади, зосередила в одних руках» – наголосив нардеп.

Однак, протягом останніх трьох років, єдине рішення, яке по цій проблемі прийняла Верховна Рада – це мораторій на експорт деревини за корон.

«Прибутки із 3-4 мільйонів кубометрів деревини, які раніше відправлялися на експорт через офшорні компанії, поверталися до того ж Держлісагентства України. Тому цю структуру потрібно ліквідувати. Натомість 250 лісових господарств потрібно об’єднати в окрему структуру та організувати управляння по корпоративним принципам, забезпечивши прозору звітність та інвестування», – вважає Єднак.

Депутат додає, що чинній владі, а зокрема Кабміну, неодноразово подавали такі пропозиції. Проте жодної реакції від уряду не було, що означає, що виконавча влада, вірогідно, також зацікавлена в існуванні незаконних схем вирубки українських лісів.

Нагадаємо, 5 квітня на телеканалі ZIK стартував проект політичного ток-шоу «Інша Україна» виробництва продакшену «Укрмедіапростір», ведучим якого став екс-президента Грузії та колишній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі. Читайте більше тут:0 коммент.:

Дописати коментар