неділя, 7 травня 2017 р.

Лісівники області зробили карту рекреаційних пунктів, в яких можна буде відпочити у вихідніПопереду вихідні. А в теплу пору, безперечно, найприємніше провести їх у лісі. Та навіть під час відпочинку кожному з нас варто пам’ятати: за жодних умов не можна підпустити до лісу вогонь! І для цього треба дотримуватися простих правил. Перше та головне – розпалюйте вогнище тільки у спеціально відведених для цього місцях – рекреаційних пунктах, яких у волинському лісі 99, або ж у малих зонах відпочинку: таких лісівники облаштували уже більше ніж 650.

Про це йдеться на сайті Волинського ОУЛМГ.

Не секрет, що нині відпочивальник вимогливий. Тому рекреаційні пункти у волинському лісі – комфортні, привабливі та з усіма зручностями. Крім того, лісівники переважно навіть подбали, щоб там у ці вихідні вже були дрова для вашого кострища.

На карті визначено пять рекркаційних пунктів у Шацькому районі, де місцеві жителі та гості зможуть гарно провести час. Єдина умова, яку лісівники ставлять до відпочинку - це бережливе ставлення до природи.0 коммент.:

Дописати коментар