середа, 10 травня 2017 р.

Думка підприємця: Заступник Держлісагентства «кришує» вирубку лісів. ВІДЕО

Після приходу до влади заступником голови Держлісагентства України Володимира Бондаря, надійшла команда відновити вертикаль данини. Саме Бондар, прикриваючись зв’язками з генеральним прокурором України, тепер залякує усіх підприємців.

Про це у політичному ток-шоу «Інша Україна» розповів підприємець, який задіяний у незаконних схемах продажу лісових ресурсів в Україні.

«Я надаю послуги державним лісовим господарствам щодо заготівлі, переробки та продажу лісу-кругляка. Я проводжу вирубку, потім одразу викуповую заготовлений ліс переважно для продажу інших підприємцям, яких тримають подалі від державної «кормушки». Частину ліса я закуповую на торгах, але насправді – це просто ширма», – розповідає підприємець.

Таємна особа пояснює, що перед кожними торгами директора лісгоспів або наближені до керівника управління люди роздають папірці з даними, по яких усі орієнтуються в кого яка ціна, об’єм і решту інформації.

«У цій всій схемі участь беруть близько 10 наближених підприємців. Останні 3 роки працювати було простіше, проте після приходу до влади заступником голови Держлісагентства України Володимира Бондаря надійшла команда відновити вертикаль данини. Саме Бондар, прикриваючись зв’язками з генеральним прокурором України, залякує усіх підприємців», – пояснює інсайдер.

Задіяні у незаконних схемах підприємці працюють разом з директорами лісових господарств або наближеними особами.

«Зараз нам дали чіткі цифри данини, яка були ще за правління Януковича. Зокрема, з послуг по вирубці лісу, які ми надаємо лісовим господарствам, підприємці повинні сплачувати від 1-го до 1,5 долара за 1 куб вирубаної деревини. Якщо ми не будемо цього робити, то не отримаємо ліміту на ліс. Я як підприємець, який наближений до верхівки та «кормушки», маю право першим викупити цей ліс, а потім перепродавати іншим підприємцям, які займаються переробкою деревини», – зазначив чоловік.

Нагадаємо, 5 квітня на телеканалі ZIK стартував проект політичного ток-шоу «Інша Україна» виробництва продакшену «Укрмедіапростір», ведучим якого став екс-президента Грузії та колишній голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі.

Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/05/10/zastupnyk_derzhlisagensva_bondar_kryshuie_vyrubku_lisiv__pidpryiemets_1093647


0 коммент.:

Дописати коментар