понеділок, 8 травня 2017 р.

Нахіба нам така поліція і такі екологи? - рожищенські самооборонівці

Нагадаємо, на території Рожищенського лісництва Ківерцівського лісгоспу поблизу залізничної станції у селі Клепачів було виявлено півтора десятка свіжозрізаних дубів у діаметрі до 50 сантиметрів. Проте, поліція та лісники кажуть, що вирізували дуби в рожищенському лісі – законно, та спокійно продовжують спалювати пні на цій ділянці.

Як стверджують рожищенські самооборонівці, ківерцівська поліція спільно з Державною екоінспекцією саботують притягнення до відповідальності замовників і виконавців так званої санітарної рубки на території Ківерцівського лісгоспу (53 квартал, виділ 4). Про це вони пишуть на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Поліція не внесла до реєстру досудових розслідувань факт вирубки дубів у період, коли такі рубки взагалі заборонені (20 квітня), не звернула увагу на розбіжності інформації у лісорубному квитку і свідченнях лісників, навіть не порахувала кількість зрізаного лісу. Кивають на екоінспекцію.

Два тижні тому ми (а не поліція!) написали заяву в Держекоінспекцію з проханням перевірити цю рубку. До сьогоднішнього дня надзвичайно зайняті стражі природи так і не знайшли часу проінспектувати 53 квартал. Вже кілька разів ми навідувалися на місце рубки і що ж ми там побачили?

Нам відкрилися причини такого затягування. Увесь цей час лісники продовжують знищувати сліди своєї «господарської» діяльності: далі корчують і палять пні, розпилюють дерева, завершують належну підготовку до візиту екоінспекції.

Станом на 7.05 ми застали на місці пеньки сосни - 9 штук. Дуба - 133 штуки (з них більше 40 см - 79 штук). Згорівших сироростучих - 9 штук. Усі великі від 60 до 90 см. Ну, і традиційно вже димок з обпалених пнів. Свіженький...

Питається в задачі - нахіба нам така поліція і такі екологи?!», - йдеться у повідомленні.

11:05 08.05.2017

0 коммент.:

Дописати коментар