понеділок, 8 травня 2017 р.

Дику косулю від загибелі врятували працівники Ніжинської лісової охорониПрацівники лісової охорони ДП «Ніжинське лісове господарство» врятували дику косулю.
Тварину впіймали люди в одному із приватних домогосподарств Ніжина і одразу ж повідомили про це лісівників. Ті у свою чергу звернулися за допомогою до ветеринарів, і, надавши медичну допомогу, випустили лісового гостя в його природне середовище.Інженер з охорони та захисту лісу ДП «Ніжинське лісове господарство» Володимир Яковенко побачив тварину вже зв’язаною. Її упіймали люди. Про лісового гостя на території приватного подвір’я повідомили правоохоронців та лісівників.

«Ймовірно тварину в місто завезли браконьєри, — припускає охоронець природи. – Косулі просто пощастило».Лісова охорона доставила молодого самця до ветеринарної клініки, де тварину оглянули та надали медичну допомогу. Наступного дня косулю відвезли за місто – на територію регіонального ландшафтного парку «Ніжинський». Директор парку Сергій Мельникович особисто допомагав випускати тварину.Місцину обрали не випадково, адже територія парку нараховує понад шість тисяч гектарів і належить до природно-заповідного фонду. Лісівники переконані, що тут косуля почуватиме себе в безпеці.

Володимир Костирко, ДП «Ніжинське лісове господарство»

http://bilahata.net/dyku-kosulyu-vid-zahybeli-vryatuvaly-pratsivnyky-nizhynskoji-lisovoji-ohorony/

0 коммент.:

Дописати коментар